Nákupný košík
0 položiek

Starostlivosť o príčesky

Starostlivosť o príčesky z ľudských vlasov.

100% ľudské vlasy remy kvality

Vlasy nedostávajú výživu a hydratáciu prirodzenou cestou ako vlastné vlasy, preto im treba venovať dostatočnú starostlivosť na predĺženie životnosti.

Umývanie príčeskov z ľudských  vlasov.

Používajte jemný šampón, najlepšie nariedený s vodou, prípadne vlasy vypláchajte v kúpeli pripravenom zo 40 ml šampónu a 2,5l vlažnej vody. V tomto kúpeli môžete vlasy ponechať cca 10 minút. Nikdy príčesok pri umývaní nešúchajte. Po opláchnutí použite kondicionér, najlepšie špeciálne určený na príčesky z ľudských vlasov, alebo kvalitný kondicionér určený na suché a poškodené vlasy. Nepoužívajte fén, len nechajte príčesky rozložené voľne uschnúť.

Farbenie príčeskov zo živých vlasov.

Farbenie je možné len na vlastnú zodpovednosť.

Tu je zopár rád:

Nikdy vlasy neodfarbujte na bledší odtieň, nakoľko prešli chemickou úpravou.

Je možné farbenie na tmavší odtieň, alebo tónovanie napríklad tónovacím šampónom. Odporúčame farbenie odskúšať na tenkom pramienku vlasov. Pri blond príčeskoch môžete použiť strieborný šampón na dosiahnutie platinového odtieňa.

Žehlenie a kulmovanie príčeskov z ľudských vlasov.

Pred žehlením a kulmovaním použite termoochranný prostriedok vo forme spreju alebo emulzie. Po aplikácií môžeme začať žehliť alebo kulmovať rovnako ako vlastné vlasy.

Všeobecná starostlivosť o príčesky z ľudských vlasov.

Príčesky po každom použití jemne prečešte, začnite od končekov a pokračujete vyššie.      Uskladnite ich na suchom mieste, najlepšie v obale alebo na krytom mieste (šuflík, krabica...), aby sa na ne neprášilo a nevysušovali sa.

 

Pri správnej starostlivosti Vám príčesky poslúžia 6-12 mesiacov.

UPOZORNENIE

Predmetom reklamácie môžu byť len prípadné výrobné vady. Reklamácie z titulu nesprávneho používania a manipulácie nemôžu byť uznané a za tieto nezodpovedáme .