Nákupný košík
0 položiek

O predĺžení Clip-in príčeskami

Uprednostňujeme metódu clip-in a stojíme si za tým, na základe naších dlhoročných skúseností. Stačí ak si clip-in príčesok pripnete pod vlasy do cestičky. Vrchná časť vlasov prekryje drobné sponky na uchytenie a nikto nebude vedieť a ani len tušiť, že sa jedná o príčesok. Navyše kvalita vlasov príčesku 100%- tne zodpovedá tej našej - európskej. Sponky sú voči vaším vlasom maximálne šetrné, nelámu ich a ani netrhajú, a navyše svojím pogumovaným vnútrom zaručujú, že sa z vlasov neskĺznu. Pod vlasmi ich nie je vidieť a ani cítiť.

                                                                                                                                                                                                 

Prichytenie clip in príčeskov je naozaj jednoduche a rýchle. Vo vlasoch si spravíte horizontálnu cestičku približne vo výške nad ušami. Vlasy nad cestičkou si prichytíte štipcom. Do cestičky si pripnete príčesky pomocou sponiek s hrebienkami, ktoré sa zapínajú ako pukačky. Ďalšie príčesky pripíname rovnakým spôsobom do cestičiek nižšie medzi ktorými necháme odstup cca 1 centimeter. 

Vlasové príčesky sa pomocou clip-in metódy veľmi jednoducho upevňujú na vaše vlasy a nie sú vôbec vidno. Na rozdiel od iných metód, clip-in príčesky vlasy zbytočne nezaťažujú a neničia ich.


 

Presvedčte sa o tom sami a navštívte našu predajňu v obchodnom dome ZOC MAX Žilina.